• aaPOZNAJ 4 SPOSOBY NA BUDOWĘ LISTY MAILINGOWEJ DZIĘKI KTÓREJ ZACZNIESZ ZARABIAĆ W INTERNECIE

    WPISZ EMAIL PONIŻEJ I POBIERZ BEZPŁATNY RAPORT 

O mnie

Jugaj

 

Dlaczego robię to co robię ?
Jest to ciekawe pytanie, na które żebym mógł sobie odpowiedzieć musiało upłynąć masę czasu, w sumie zajęło mi to około 14 lat.

Tak, dokładnie 14 lat szukałem swojej właściwej drogi.
Mając 20 lat, po skończeniu szkoły zacząłem swoją pierwszą pracę ale zawsze chciałem, marzyłem o tym, żeby w wieku 30 lat mieć dobrze prosperującą firmę lub mieć już tyle pieniędzy, żeby nie musieć się martwić czy wystarczy do pierwszego.

Najgorsze w tym wszystkim było to, że na myśleniu i marzeniach się skończyło. Wszystko to nie było podparte działaniami.
W końcu po 14 latach życia w totalnym amoku i braku pomysłu na siebie trafiłem na szkolenie sprzedażowe Mateusza Grzesiaka Master of Sales – był to przełomowy dzień w moim życiu.
Wtedy dowiedziałem się o czymś co się nazywa Rozwój osobisty, poznałem dużo ciekawych ludzi mających swoje cele, robiących bardzo ciekawe rzeczy w życiu.

Wtedy postanowiłem, że odmienię swoje życie.

Zacząłem od pracy nad swoim ciałem. W tamtym czasie ważyłem 115 kg, nie uprawiałem żadnego sportu, postanowiłem to zmienić. Zacząłem biegać, wyznaczyłem sobie cel, że do końca roku będę ważył 90 kg. i jestem już blisko brakuje mi jakieś 9 kg do osiągnięcia celu.
Wtedy też postanowiłem, że pojadę na kolejne szkolenie Mateusza Success and Change.

Na tym szkoleniu moje życie uległo wywróceniu o 180 stopni, zmieniło się moje nastawienie do życia i dowiedziałem się, że najważniejszą rzeczą jest przejęcie kontroli i bycie obecnym tu i teraz.
Ale wróćmy do odpowiedzi na zasadnicze pytanie.

Wtedy też bardzo mocno zacząłem szukać swojej drogi, chciałem czegoś więcej od życia, chciałem znaleźć swoje flow.

Znalezienie tego zajęło mi trochę czasu, ale wiem, że się udało.

Padło na marketing internetowy.

Dlaczego ?

Dlatego, że zajmuję się sprzedażą, lubię kontakt z drugą osobą, poznawanie nowych ludzi, rozmowę z nimi, lubię im pomagać.

Szukałem czegoś, co pozwoli mi połączyć te rzeczy  w jedną całość i pozwoli mi zbudować biznes, który mógłbym robić w jakimkolwiek miejscu na świecie, bez przywiązania do jednego konkretnego miejsca.

Jestem w 100% przekonany, że marketing internetowy daje mi takie możliwości.
Droga została obrana, wizja jest – teraz tylko działać :).

 

Bądź świadomy siebie, tego kim jesteś i czego chcesz w życiu. Talenty wszyscy posiadamy! Musimy je tylko „wydobyć” i postawić na nie w swoim życiu. Obszarom, w których jesteś słaby nie powinieneś poświęcać więcej czasu, niż to jest konieczne. Bazuj na swoich talentach, a wtedy możesz dotrzeć tam, gdzie nawet nie wyobrażaliśmy sobie, że kiedykolwiek możesz się znaleźć.

na podst. Brian Tracy International

 

Podziel się